Kniha je venku: Nasraná Máma: Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu

nasranaMama | 19.03.2021 19:14

15. března mi za přispění mnoha produktivních lidí vyšla moje knižní prvotina - Nasraná Máma, nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu. 

Jelikož dneska každý, kdo umí spojit podmět s přísudkem, píše knihu, rozhodla jsem se i já intoxikovat knižní svět (rozuměj svět knižních ztroskotanců) o dávku slovního průjmu. Takže podávám hlášení, že jsem 15. března 2021 porodila svou první knihu: “Nasraná Máma” s podtitulem "Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu."

Jak bych ji tak uvedla... Když jsem otěhotněla, čekala jsem, že absolvuju nezapomenutelný road trip po stopách nehynoucí rozkoše. Že prožiju devět měsíců v totálním zenu. Že okusím to nejkrásnější období života ženy, jak se říká. Realita se nacházela pochopitelně jinde a vzhledem k mým očekáváním byl ten pád o to tvrdší. Jsem si furt říkala: Co nám to hergot hrnou do hlavy za bullshit?! Hledala jsem publikaci, s níž bych se mohla alespoň trochu ztotožnit. Přesně řečeno publikaci, po jejímž přečtení si nebudu připadat jako deviantní kráva, co paralelně s hlavou v míse nehýká blahem ze zázraku početí. Sdílenej problém je navíc poloviční problém. Kor když ho sdílíte s někým, kdo vám rozumí, teskní po aperolu a neříká: "mysli pozitivně"...

Samozřejmě čekejte břitký humor, čekejte nadsázku, čekejte autentický exkurz do jednoho průměrného těhotenství a zejména čekejte plnou dávku uspokojení z cizího neštěstí. Protože - jak víme - lepší útěcha neexistuje.

Knihu můžete zakoupit ZDE.

Blog

Můj báječný porod

nasranaMama | 17.06.2019 09:40